Září 2017

začátky

13. září 2017 v 21:53 | koldinska
Takže... kde bych měla začít.. chci Vás přivítat na svém novém blogu, kde byc chtěla psát o svých pocitech.
Jsem normální 14ti-letá dívka, která zrovna teď prožívá pubertu. Všechny ty pocity jsem vždy chtěla dostat ven, ale nechci si s tím někomu kontrétně stěžovat, nebo ho zatěžovat, protot jsem si řekla, že založit blog by mi mohlo alespoň trochu pomoct..
na začátek bych se mohla nějak popsat.. jsem malá modrooká brunetka, co miluje přírodu, malování, sportování, kamarády a svého přítele s kterým mívám taky docela často trable.
Začínám teď další úsek svého života a to je 9. třída... každý do nás hustí přijímačky, školy.. a to někteří z nás (jako třeba já:D) ani pořádně nevíme kam půjdeme.. ale nejvíc mě asi táhne Zdravotnická Škola V Plzni.
Nemyslím si, že mám špatné známky.. na konci 8. třídy jsem měla 5 dvojek, ale stres je stres a to k tomu všemu patří.. to je jedna věc..
a pak můj přítel.. trávíme spolu strašně moc čas a já jsem za to ráda.. ale občas mi přijde, že on ne.. dá se docela těžko odhadnout, co semu honí v hlavě.. ale jsme spolu teprve 8 měsíců a myslím že přijsou časy kdy tohle vše ulehne.
Ale poslední dobou dělám věci, kterých pak hodně moc lituju a je blbé je vzít zpět... protože když u něco takového uděláte.. je to těžk vzít to jen tak zpět.. to je tak vše co bych chtěla říct k úvodu.. tak zatím pa:)